PairBuddy, jak znaleźć miłość na Facebooku (pierwszy krok)

PairBuddy to aplikacja, która pomoże w zaczepieniu naszej potencjalnej sympatii za pomocą profilu na portalu społecznościowym Facebook. Funkcja została stworzona głównie z myślą o osobach nieśmiałych, mających problem ze zrobieniem pierwszego kroku. Nie ma jednak przeciwwskazań by wypróbować ją z czystej ciekawości.

Aby rozpocząć zabawę z usługą musimy zalogować się na stronie pairbuddy.com za pomocą naszego konta na Facebooku. Otrzymamy zestawienie wszystkich znajomych, a wybraną osobę będziemy mogli dodać do sekretnej zakładki (poligamiści i intryganci mogą oczywiście tworzyć większe zestawienia). W efekcie jeżeli również nasza wybranka lub wybranek korzystając z PairBuddy zdecyduje się na podobne działanie, to oboje otrzymamy poufną informację o wzajemnym zainteresowaniu.

W ten sposób pierwszy krok jest już za nami, bez częstego ryzyka zostania odrzuconym w bezpośrednim kontakcie. Teoretycznie wystarczy tylko się umówić i spróbować znaleźć wspólny język.

Zastanawiacie się pewnie skąd można wiedzieć czy ktoś korzysta z PairBuddy, czy nie. O to niestety musimy zatroszczyć się sami, najlepiej jest pop prostu podać ogólną informację o aktywowaniu funkcji, za pomocą panelu w systemie. Do tego też trzeba mieć trochę odwagi, choć można zrobić to w formie zabawy. Z drugiej strony, po takiej deklaracji, kto ma skorzystać z aplikacji zapewne uczyni co należy.

Więcej na temat PairBuddy przeczytacie na stronie pairbuddy.com. Autorzy reklamują usługę jako rewolucję w nawiązywaniu intymnych kontaktów. Cóż, znak czasu.

Zdjęcia: pairbuddy.com

Powiązane wpisy: