Between i Lovebyte, aplikacje dla zakochanych

Between i Lovebyte reprezentują ciekawy gatunek aplikacji. Najwyraźniej po ułatwianiu ogólnej komunikacji grup społecznych przyszła pora na bezpośrednie grzebanie przy zalążkach podstawowych komórek, czyli w związkach. Część z was, chcąca chłonąć każdą możliwą chwilę i wiadomość związaną z ukochaną osobą, będzie zachwycona tymi programami. Natomiast ci, którzy potrzebują autonomii, zmuszeni do ich wykorzystywania, staną się bardzo nieszczęśliwymi ludźmi.

Between – aplikacja tworzy naszą prywatną, dwuosobową przestrzeń na wzór portali społecznościowych. Mamy tu wspólną linię momentów, na której zamieszczamy zdjęcia i wydarzenia związane z relacją oraz to, czym chcemy się akurat podzielić. Wyjątkowe chwile możemy dodatkowo przenieść do tzw. Memory box gdzie zostaną ułożone w ciekawa galerię. Na uwagę zasługuje też system przypominania o ważnych datach, takich jak choćby kolejna rocznica, czy urodziny. Ponadto do dyspozycji mamy komunikator pozwalający na wysyłanie wiadomości tekstowych, obrazkowych i głosowych oraz tablicę z możliwością przypinania krótkich informacji. Całość Between zamknięta jest w ładnej, oszczędnej oprawie graficznej, która daje do zrozumienia, że najważniejsi jesteśmy my.

Lovebyte – to aplikacja ekstremalnie słodka i zdecydowanie bardziej urokliwa. Tu również otrzymujemy wspólną linię czasu jednak jej wygląd możemy ciekawie modyfikować (wstawimy nasze tło, zdjęcia profilowe itp.). Zaraz poniżej znajduje się licznik podsumowujący ilość dni, które spędziliśmy razem. Dalej mamy wydarzenia podzielone na kategorie, możemy tam zamieścić notatkę, zdjęcie lub informację na temat spotkania. Znakomitym pomysłem w Lovebyte jest funkcja przekazywania zdrapek, pod którymi ukrywamy teksty o specjalnej wadze. Otrzymywanie i wysyłanie takich liścików sprawia sporo frajdy, ale dla tradycjonalistów jest też dostępny zwykły czat. Niestety brakuje wiadomości głosowych.

Between i Lovebyte to znakomite aplikacje dla związków lubiących przeżywać swoją miłość na słodko. Znajdziecie tam narzędzia, które pozwolą wam obcować z ukochanym lub ukochaną jeszcze częściej i intensywniej. Wcześniej upewnijcie się jednak, czy na pewno oboje będziecie się dobrze bawić.

Oba programy znajdziecie w App Store i Google Play za darmo. Więcej informacji uzyskacie natomiast na stronach appbetween.us i lovebyte.us.

Powiązane wpisy: