O klockach i naklejkach na MacBooka raz jeszcze

Jeżeli jesteście miłośnikami klocków, a do tego korzystacie z urządzeń firmy Apple, to drobnostka ta może w pewnym stopniu urozmaicić waszą codzienność. Mnie prywatnie niezmiennie zachwyca (a cieszę się nią już od jakiegoś czasu) i sprawdza się tym samym jako delikatny poprawiacz humoru.

Lego naklejki dostępne są na Macbooka w wielu wzorach i rozmiarach, więc każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Ich montaż jest prosty i wymaga raptem trzech minut skupienia (jeżeli zostaną wam bąbelki należy je przebić i ponownie wygładzić powierzchnię). Ważne jest natomiast aby przy zakupie zwrócić uwagę na doświadczenie sprzedawcy, bowiem nie wszystkie produkty są odpowiedniej jakości i zdarza się, iż ozdoby prześwitują (a po naklejeniu zdjąć niesatysfakcjonujący nas winyl jest niezwykle trudno). Unikajcie choćby sklepów z Azji, kuszących jak zwykle niższymi cenami (zwłaszcza, że tak czy inaczej nie jest to duży wydatek i nie warto oszczędzać ze względu na cyferki znajdujące się po przecinku).

Ostrzeżeń wynikających z zakupów własnych byłoby tyle, zalety są kwestią indywidualnych preferencji. Przykładową galerię, instrukcję montażu oraz link do sprawdzonego sprzedawcy znajdziecie poniżej.

Lego-Darth-Vader-MacBook-Decal_1

bobba-fett-macbook-decal

lego-minifig-macbook-decal

LEGO MAN 2

Lego-MacBook-Keyboard-Decals

A tak, jeszcze mój Mac 🙂
lego-macbook

 

Zdjęcie: thedecalguru.com

Powiązane wpisy: