MacBook: rewelacyjna naklejka z ludzikiem lego

Właśnie otrzymałem zamówioną jakiś tydzień temu naklejkę na mojego MacBooka (przesyłka z USA dotarła zatem dosyć szybko). Jak widać umieszczenie jej na obudowie zajęło mi tylko chwilę. Czynność jest banalnie prosta, choć należy zachować ostrożność. Inaczej powstaną bąble. Nie jestem przekonany, czy fotografia dobrze oddaje oryginał, ale efekt końcowy powala.

Jeżeli ktoś jest zainteresowany, mogę podać namiary do zaufanego sprzedawcy z Etsy. Przy okazji uprzedzam, w internecie można znaleźć sporo ofert podobnych ozdób, ale nie każdy producent spełni wasze oczekiwania. Naklejki często prześwitują, albo ogólnie są kiepskiej jakości i odklejają się od komputera Apple. Mnie udało się nabyć odpowiednią dopiero za trzecim podejściem.

Większość z wzorów dedykowana jest aluminiowej obudowie, ale na białym tle również wyglądają i trzymają się świetnie, więc jeżeli podobnie jak ja, nie przepadacie za srebrnym kolorem, a również chcielibyście ozdobić swojego Maka, to nie ma czegokolwiek, co stałoby na przeszkodzie.

Lego MacBook White Naklejka

Zdjęcie: amazon.com

Powiązane wpisy: