Gry na Mac w ofercie Muve: -50% na wybrane tytuły

Dziś jest ważny dzień dla wszystkich osób grających na swoich Macintoshach. Muve digital, pierwsza polska platforma cyfrowej dystrybucji, wprowadza właśnie do sprzedaży cyfrowe wersje gier na platformę Mac. Na początek do dyspozycji mamy 36 produkcji, w tym hity pokroju  BioShock: Infinite, Borderlands 2, Call of Duty: Modern Warfare czy Sid Meier’s Civilization V.

Od 6 do 15 września kilka tytułów dostępnych jest w bardzo ciekawej promocji, sięgającej nawet -50%:

  • · Borderlands 2 – 39,99 zł (cena regularna 79,99 zł)
  • · Sid Meier’s Civilization V Gold – 79,99 zł (cena regularna 159,99 zł)
  • · Rollercoaster Tycoon 3 Platinum – 9,99 zł (cena regularna 19,99 zł)
  • · Call of Duty 4: Modern Warfare – 24,99 zł (cena regularna 49,99 zł)

Dla nas jako graczy szczególnie istotny jest fakt, że muve digital zapowiada poszerzenie dostępności tej kategorii produktów o kolejne kilkadziesiąt pozycji. Ten ruch z pewnością przyczyni się do popularyzacji grania na komputerach typu Mac, które wciąż bywa traktowane marginalnie. Niesłusznie, Macintosh jest platformą oferującą dostęp do całkiem pokaźnej biblioteki gier, a jej część znajdziemy w postaci oferty muve na stronie http://muve.pl/digital/mac.

Muve.pl to nowoczesna platforma dla miłośników nowych technologii. W grudniu 2011 roku w ramach muve.pl wystartowała pierwsza polska usługa cyfrowej dystrybucji gier komputerowych, oferująca możliwość łatwego i legalnego pobierania gier. Muve digital to obecnie największy polski portal z cyfrową dystrybucją – w tej chwili w ofercie znajduje się około 700 tytułów i liczba ta cały czas rośnie. Ofertę muve digital uzupełnia kilkanaście tysięcy e-booków i audiobooków. Niewątpliwą zaletą muve digital jest łatwa obsługa, polska wersja językowa i pomoc techniczna, możliwość kupowania gier bez wychodzenia z domu i zabawy w wybrany tytuł kilka chwil po zakupie.

Gry-na-Mac-muve-digital

Powiązane wpisy: