TinkerBrick: pokrowiec Lego dla iPhone’a i iPoda touch

Klockami lego bawię się od wczesnych lat dziecięcych, trochę krócej korzystam z urządzeń firmy Apple. Uwielbiam zabawki obu korporacji, a polityki po równo nie znoszę. Dziś jednak będzie wyłącznie o produkcie i to jedynie nawiązującym do stylistyki  gigantów, za to zahaczającym o dwóch naraz.

Wiecie zapewne, że jestem fanem łączenia ze sobą elementów związanych z pozytywnymi odczuciami. Zarówno iPad, jak i PlayStation 3 wykonane z klocków lego bardzo przypały mi do gustu. Teraz czas na coś zdecydowanie bardziej praktycznego, a jest to pokrowiec dla iPhone’a i iPoda wykonany właśnie w klimacie lego.

TinkerBrick pokrowiec LEGO

Co ciekawe projekt TinkerBrick umożliwia nam uczynienie naszego iPhone’aiPoda (wkrótce spodziewana jest także wersja dla iPada) częścią konstrukcji z klocków, co pozwala z kolei na własnoręczne wykonanie stabilnej podstawki lub przekształcenie obudowy w bardziej rozwinięty kontroler, który z pewnością przyda się w wielu grach.

Niestety wadą nakładki-zabawki jest jej cena. 33 dolary za przejściówkę do przyłączania klocków lego (bowiem jako pełnoprawny pokrowiec niepotrzebnie powiększa ona rozmiary urządzenia) to jednak sporo. Oczywiście mówimy tutaj o perspektywie przeciętnego mieszkańca naszego kraju. Przy zarobkach zachodnich jest to całkiem fajny prezent dla siebie albo zaprzyjaźnionego fana obu marek. Szczegóły znajdziecie na stronie tinkerbrick.com

TinkerBrick pokrowiec Lego iPod iPhone

Powiązane wpisy: