Pożegnanie z LEGO, blog o klockach zamknięty

W pożegnaniu nie chodzi rzecz jasna o samą popularną zabawkę, nią mam zamiar cieszyć się nadal, choć prywatnie. Zamykam jedynie blog poświęcony klockom lego. Po przeszło roku działalności jestem w stanie stwierdzić, że witryna nie rozrośnie się do planowanych wcześniej rozmiarów i choć pozostaje w zgodzie z moimi zainteresowaniami, to w przypadku kontynuacji, będzie jedynie niezobowiązującym przejawem hobby. Prowadzenie stron internetowych czasami wymaga podejmowania trudnych decyzji. W tym przypadku nie uśmiercam koncepcji jednej z wielu, ale swój ulubiony blog, któremu nie będę w stanie poświęcić więcej czasu.

Redagując LegoBlog.pl, a później Klocki.TV wiele się nauczyłem. Zarówno w kwestii pozycjonowania, współpracy z agencjami, jak i sporów przeciwko bezdusznym, korporacyjnym prawnikom (nadal śmieję się na myśl o tym jak nieistotna jest czyjaś pasja, gdy chodzi o potencjalne pieniądze). Mimo, że ostatecznie wyszedłem na swoje, to dotarłem również do pewnej granicy. Wraz z początkiem kwietnia strona trafi pod skrzydła tego serwisu, a jej dotychczasowa zawartość będzie dostępna w formie kategorii poświęconej klockom lego.

Na zakończenie chciałbym podziękować wszystkim, którzy odwiedzali blog oraz współuczestniczyli w tej formie realizacji moich zainteresowań. Bawcie się kolorowo i zaglądajcie tu czasami.

klocki listopad 2012

Powiązane wpisy: