Quick Tweet, minimalistyczny klient Twittera

Quick Tweet to dosyć specyficzny klient Twittera. Nie znajdziemy w nim opcji przeglądania wpisów dodanych przez innych użytkowników, ani profili obserwujących nas osób, ani trendów, ani historii, ani nawet własnej aktywności. Jedyne co możemy zrobić to Tweetnąć.

Quick Tweet aplikacja Twitter

Dlaczego zatem warto zainteresować się tym programem? Właśnie przez urok prostoty. Quick Tweet to narzędzie lekkie, nierozpraszające i niepożerające zasobów systemowych. Jego praca objawia się małą ikonką z naszym profilowym zdjęciem, która po kliknięciu otwiera dymek umożliwiający nam napisanie krótkiej wiadomości. Tekst możemy wzbogacić o zdjęcie poprzez upuszczenie grafiki w polu wpisu. Aplikacja pozwala również na…

…żartowałem, to już właściwie wszystko co ma do zaoferowania. Docenią ja zatem głównie zwolennicy koncepcji minimalistycznych oraz osoby lubiące od czasu do czasu podzielić się czymś na szybko bez otwierania strony lub przeglądania Tweetbota (ten ostatni wciąż pozostaje najlepszym klientem Twittera jaki kiedykolwiek stworzono).

Quick Tweet znajdziecie w App Store bez opłaty za pobranie.

Powiązane wpisy: