Zupełnie nowa wersja strony internetowej

Wszystkie projekty obecne w internecie powinny szukać przestrzeni do wzrostu, rozwijać się wraz z autorem, by ostatecznie zakwitnąć obdarzając czytelników poszukiwaną wiedzą bądź rozrywką. Niestety poprzedni zły do szpiku kości i pełen nienawiści szablon skutecznie tłamsił moją wewnętrzną potrzebę propagowania miłości, dobra i podążania drogą światła.

Pawel Pietka info stara wersja strony internetowej

Ostatecznie po wielomiesięcznej walce z własnymi demonami postanowiłem powrócić do domu i dokonać tej niezbędnej zmiany. Oczywiście niesie ona nie tylko moje prywatne korzyści duchowe, ale wiele wspaniałych nowości przygotowanych z myślą o czytelnikach. Dzięki niezwykle przejrzystemu układowi dostęp do najważniejszych informacji dotąd nie był tak prosty. Zastąpienie jednej kolumny dwoma pozwala na płynniejsze i szybsze czerpanie wiedzy zawartej na łamach tej witryny. Wersja mobilna jest ukłonem w kierunku fanów smartfonów oraz innych urządzeń przenośnych. Jasne kolory nadają dziełu nowoczesny charakter i wynoszą je na szczyty obiektywnych odczuć estetycznych.

Przyznaję, że zawsze bawiły mnie teksty informujące o zmianie wyglądu danej strony (mimo, że sam wielokrotnie je pisałem). Niestety blogerzy (nie jestem tu wyjątkiem) zwykle czują potrzebę, aby zaznaczyć moment zmiany i uczynić z tego małą uroczystość. Niezależnie od faktycznego powodu dokonania modyfikacji. W tym wypadku po prostu od czasu do czasu lubię spędzić noc przy komputerze grzebiąc w kodzie, czy ustawieniach. I to chyba tyle. Bawcie się kolorowo.

Pawel Pietka info nowa wersja strony internetowej

Powiązane wpisy: