pawelpietka-2013-e1378769584181Witaj. Na imię mam Paweł i jestem autorem wpisów na tym blogu. Posiadam, niepopularne dziś, wyższe wykształcenie filozoficzne, a obecnie pracuję nad doktoratem oraz studiuję informatykę. Od kilu lat zajmuję się tworzeniem i prowadzeniem stron internetowych, pisaniem poradników, a także udzielaniem wsparcia użytkownikom. Współkieruję popularnym serwisem historycznym DzwinaWojna.pl oraz powiązanym profilem „II wojna światowa jakiej nie znacie”, w sieci społecznościowej Facebook będącym jednym z największych tego typu na świecie. Wydaję również własne czasopismo „Papricana”, obecne w rejestrze Dzienników i Czasopism Sądu Okręgowego w Szczecinie pod numerem Pr 784. Jestem także właścicielem kilku witryn o tematyce sportowej i rozrywkowej. W latach 2011-2012 współpracowałem z firmą SportLive24 S.A. wydawcą Magazynu Futbol. Wierzę, że zajęcia powinny wynikać z zainteresowań. Założenie takie staram się realizować na co dzień.

O stronie:
Jeżeli trafiłeś/trafiłaś na moją stronę przypadkiem, to zapewne nie umknęło Twojej uwadze, że pasjonuję się też nowymi technologiami oraz gadżetami. Opisuję tu użyteczne programy, aplikacje oraz spisuję poradniki i własne rozważania, głównie na temat produktów firmy Apple. Mam nadzieję, że w moich notatkach znajdziesz coś ciekawego i przydatnego. Raz na jakiś czas, pojawiają się tu również wpisy luźno związane z filozofiąsportempodróżamiklockami lego, komiksami oraz fotografią. O czym uprzejmie uprzedzam.

Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie stroną. Jednocześnie zachęcam do kolejnych odwiedzin oraz śledzenia wpisów za pomocą kanału RSS.

Aby odezwać się do mnie w jakimkolwiek celu wystarczy skorzystać z zakładki Kontakt.