Neverwinter Nights 2 teraz za 0,79 euro w AppStore (Mac)

Ciekawa promocję można znaleźć dziś w AppStore. Jedna z kultowych gier cRPG została przeceniona o (jak reklamują twórcy) 95% i kosztuje teraz jedynie 0,79 euro. Produkcją, o której mowa jest Neverwinter Nights 2, oczywiście ma już ona swoje lata (2006), jednak jeżeli dysponujecie starszym sprzętem i narzekacie, ze nie macie w co pograć na maku, to wiadomość ta z pewnością was ucieszy (o fanach nie wypada nawet wspominać).

Neverwinter Nights 2 to druga część gry o tym samym tytule, wzbogacona o bardziej rozbudowane postacie, możliwość interakcji z członkami drużyny, nowe czary, klasy itd. Osób zaznajomionych z NWN nie trzeba z pewnością zachęcać, a pozostali… Cóż, sądzę, że mogą zaryzykować owe 3 złote, za które otrzymamy kilkadziesiąt godzin zabawy. Niech zacznie się festyn.

Neverwinter-Nights-2-logo

źródło: AppStore

Powiązane wpisy:

  • Tomasz

    Bedzie jeszcze ponownie w appstore? nigdzie nie idzie go znaleźć w wersji mac 🙁

    • Faktycznie Neverwinter Nights 2 wyleciało z App Store w dosyć niejasnych okolicznościach. Było to blisko rok temu, więc szans na szybki powrót raczej nie ma. Na Steamie również gry brak, ciekawa sprawa. Zostaje zatem ebay, przesyłka do Polski jest, tylko ceny niezbyt okazyjne.
      http://www.ebay.pl/itm/Neverwinter-Nights-2-Intel